הלבנת שיניים מקצועית או קנייה ברשתות הפארם?

כולנו חולמים על שיניים לבנות שיתנו לנו את החיוך המושלם ומעורר הקנאה. אך מכורח הנסיבות לרובנו אין שיניים לבנות.
עישון, שתיית יין, שמירה לקויה על בריאות השן הם רק חלק מהגורמים לצבע הצהוב שכולנו רוצים להיפטר ממנו. למזלנו, היום יש שיטות מתקדמות ואיכותיות מאוד בהן נוכל להלבין את השיניים.

הרבה פעמים נשאלת השאלה – מה עדיף? לבצע הלבנת שיניים אצל רופא מקצועי, בתהליך מבוקר ומפוקח או לקנות חומרי הלבנה כאלה ואחרים ברשתות הפארם ולבצע הלבנה באופן עצמאי בבית.
לרוב, אנו פועלים מתוך שיקולים כספיים, הרי ידוע שהלבנה מקצועית עולה יותר.

אך מה עדיף לנו מבחינה בריאותית? מה ייתן תוצאות יותר טובות לטווח הקצר והארוך?

במאמר הבא נביא לידיעתכם את ההבדלים המהותיים בין שתי השיטות, בסוף המאמר אתם תבינו ותגיעו להחלטה הנבונה ביותר בשבילכם.

אז, החלטתם שאתם מעוניינים בשיניים לבנות ואתם מעוניינים להשקיע ממיטב זמנכם וכספכם על מנת לבצע זאת. אך נשאלת השאלה – האם לקנות חומר הלבנה ברשת פארם כלשהי או ללכת לרופא מוסמך?
הבדל מהותי ראשון הוא ההלבנה עצמה. זאת אומרת, החומר שמלבין את השיניים.
רופא שיניים מוסמך ישתמש בחומרים עם ריכוז גבוה – מה שיביא לצבע לבן יותר בתוצאה המיידית וגם לאורך זמן.
לעומת זאת החומרים אשר תוכלו לקנות ולבצע הלבנה בעצמכם, יהיו בעלי ריכוז נמוך ויתנו תוצאה פחות איכותית.

בנוסף, שיניים הן לא דבר שאפשר להתפשר בו מבחינת איכות הטיפול ובקרה.
רופא שיניים מקצועי יהיה מוסמך לבצע את תהליך הלבנה, הוא עשה את זה כבר מספר רב במהלך חייו והוא יודע בדיוק מה עושים ואיך, הוא יפקח בכל שלב וייתן לכם הוראות מדוייקות וכמובן יענה לכם על כל שאלה אפשרית שתצוץ בדרך.
כאשר תבחרו לבצע את ההלבנה באופן עצמאי עם חומר שתקנו בחנות פארם, לא יהיה לכם פיקוח צמוד מרופא שיוכל לפתור לכם בעיות שצצות בעת ההלבנה, שאלות יישארו ללא תשובות ותהיו לבד בתהליך שאמור להיות סופר מקצועי. 

הבדל מהותי חשוב מאוד הוא איכות ההלבנה בטווח הארוך.
נתחיל בלדבר על הלבנה עצמאית עם חומר קנוי.
נכון, כשתבצעו הלבנה בשיטת "עשה זאת בעצמך" השיניים שלכם כן יהפכו ללבנות אבל אתם תתאכזבו לגלות שזה לא יישאר לאורך זמן ולא בצבע הלבן שהלבנה מקצועית יכולה לספק.
החומרים הם שונים, הריכוז שונה ולכן גם התוצאה תהיה שונה לחלוטין מהלבנה אצל רופא שיניים שמשתמש בחומר עם ריכוזים הרבה יותר גבוהים.

אז מבחינת איכות לאורך זמן, אין ספק שכדאי לבחור בהלבנה מקצועית.

עכשיו, אחרי שהגענו לסוף המאמר והוצגו לכם ההבדלים המשמעותיים בין שתי השיטות, אנו יודעים שאתם מבינים כי הלבנה מקצועית אצל רופא שיניים עדיפה על עצמאית.
נכון, אולי ההוצאה הכלכלית תהיה גדולה יותר, אבל אם כבר החלטתם שאתם מעוניינים בשיניים לבנות יותר, תשקיעו בעצמכם, זו תהיה השקעה חכמה לטווח הארוך מבחינה בריאותית ומקצועית.

אנחנו במרפאת ד"ר אייל אבי דאגנו לציוד ולחומרים החדשניים והאיכותיים ביותר לביצוע הלבנות ותהליכים מסובכים ברפואת השיניים. הרופאים שלנו בעלי ניסיון של יותר מ-20 שנה ואנו אחראים על מספר לא מבוטל של לקוחות מרוצים שממליצים עלינו לטיפולים המסובכים ביותר.

מעוניינים לבצע הלבנה? התקשרו לייעוץ ואנו נשמח לתת לכם את כל הפרטים בשירות הכי מקצועי וצמוד, שתרגישו בטוחים וסמוכים שהגעתם למקום הטוב ביותר.
חייגו – 072-397-0931

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ במרפאת שיניים
ד"ר אייל אבי